Ky është personi që mbeti i vdekur pas të shtënave me armë në Prishtinë

Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër e plagosur pas të shtënave me armë zjarri në Kolovicë të Prishtinës, shkruan Periskopi.

Siç merr vesh Periskopi, personi që ka mbetur i vdekur është Egzon Haziri.

Periskopi ka kontaktuar edhe Policinë, por deri në publikimin e këtij artikulli nuk kanë kthyer përgjigje.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights