Ish-zyrtari i UDB-së zbulon me fakte emrat e shqiptarëve që ishin pjesë e kësaj organizate, mes tyre edhe personalitete të njohura

Këtë javë, në emisionin Kojshia Show, mysafirë ishin: Nafi Çegrani, publicist dhe gazetar, po ashtu thotë se ishte zyrtar i UDB-së, si dhe Fatmir Sheholli, edhe ky njihet si ish-punonjës në UDB-së.

Nafi Çegrani, në këtë emision përmendi disa zyrtarë si dhe emra të njohur në jetën publike. Ai, madje ka ofruar edhe siç pretendon, disa fakte për akterë të lartë politikë të Kosovës që ishin informatorë të UDB-së.

Për të mësuar se kush ishin ata sipas Çegrani, ndiqeni emisionin e plotë më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights