‘Hiqmu qafe Dimal allahile’: Çka ndodhi në këtë moment në mes të Bashës dhe Tahirit

Derisa Besnik Tahiri i AAK-së po përgatitej për të folur para gazetarëve pasi dështoi të mbahej seanca e sotme e jashtëzakonshme, deputeti i VV-së, Dimal Basha po e pengonte atë.

Ja debati mes tyre:

Besnik Tahiri: Vec pak Dimal, hiqmu qafe allahile.

Dimal Basha: Vec pak, a do me iu kallxu që kena punu mirë, i ka ra pishman për qita s’po e majmë debatin.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights