Habit Olsi Jazexhi: 28 Nentori për mua është ditë zie. Shqipëria nuk u krijua në atë ditë – Ja si reagon moderatori

Këtë të diele në emisionin më të ndjekur në vend, Kojshia Show, mysafirë ishin historiani Olsi Jazexhi, historiani Nuri Bexheti si dhe Enver Çoçaj nga levizja e Deçanit për Braktisjen e Fesë Islame.

Historiani Olsi Jazexhi, në këtë emision bëri disa deklarata befasuese. Ai tha se Shqipëria nuk u krijua me atë datë.

Deklaratën e plotë të tij e gjeni në emisionin më poshtë nga minuta 08:00.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights