Gjendet shëndosh e mirë 13 vjeçarja, Aulona Kurti

Është gjetur 13 vjeçarja Aulona Kurti ishte zhdukur që nga dita e hënë.

Lajmin e kanë konfirmuar familjarë të të miturës.

Ata i kanë falënderuar Policinë e Kosovës dhe mediat për angazhimin që familjarja e tij të gjendet.

Babai i vajzës, Gëzim Kurti tha se vajza është gjetur dhe është shëndoshë e mirë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights