Gjendet i vdekur në Hajvali personi që u raportua i zhdukur, dyshohet se qentë ia ‘dëmtuan’ fytyrën

Një rast i rëndë ka ndodhur sot në Hajvali të Prishtinës, ku u gjet i vdekur një person që ishte raportuar i zhdukur. Vendi i ngjarjes në këto momente është rrethuar me shirita dhe po kryhen ekzaminimet e nevojshme, raporton Sinjali.

Siç mëson Sinjali, vdekja e viktimës është konstatuar nga ekipi mjekësor që intervenoi dhe trupi I pajetë pritet të dërgohet në IML.

Akoma nuk dihet se si i ndjeri përfundoi në një arë, por sipas informacioneve të para, qentë ia kanë ‘masakruar’ fytyrën.

Tutje Sinjali ka mësuar se trupi i viktimës ishte karbonizuar.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights