Familjarët tregojnë se kur pritet të zhvarroset trupi i Liridona Murselit

Ditën e djeshme ka përfunduar varrimi i Liridona Murselit, e cila u vra mbrëmjen e së mërkures dhe tashmë për rastin është arrestuar burri i saj Naim Murseli, që ishte këshillar i Behgjet Pacollit.

Për vrasjen e saj, gjatë ditës së sotme, janë deklaruar familjarët e saj, babai dhe vëllai, që spjeguan se si e kanë marrë vesh vrasjen e saj.

Nga familja e saj, gjatë ditës së sotme për T7 ka folur edhe agja i Liridonës, i cili ka treguar se po kërkojnë zhvarrimin e Liridonës, dhe se kjo pritet të ndodh gjatë ditës së hënë, në bashkëpunim me organet e rendit.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights