E dhimbshme: Vdiq në aksidentin e tmerrshëm me Ferrari në Itali, nesër i jepet lamtumira e fundit 40-vjeçarit nga Juniku

Hysni Qestaj, 40-vjeçari nga Juniku, humbi jetën pas aksidentit të rëndë me Ferrari në Italinë Veriore, në fillim të muajit prill.

Një muaj pas ai do të varroset në vendlindjen e tij në Junik.

Për ceremoninë e varrimit kanë njoftuar me dhimbje familjarët e tij.

Funerali i Qestaj i cili bashkë më gruan dhe fëmijët jetonte ne Zvicër do të niset nga shtëpia e tij në Pejë, ndërsa ceremonia e varrimit do të zhvillohet në ora 15:00.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights