E dhimbshme: Vdes pjesëtari i Policisë së Kosovës

Ka vdekur pjesëtari i Policisë së Kosovës, Rexhep Maliqi.

Sindikata e Policisë së Kosovës i ka shprehur ngushëllime familjes, miqve dhe kolegëve të Rexhep Maliqit.

“Me rastin e vdekjes së pjesëtarit të policisë Rexhep Maliqi, familjes, miqve dhe kolegëve të Policisë së Kosovës, ju shprehim ngushëllimet më të sinqerta!”

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights