E dhimbshme: Vdes në moshë të re mitrovicasja Fjolla Potoku

Mitrovicasja Fjolla Potoku sot është ndarë nga jeta.

E ndjera është ndarë nga jeta pas përballjes me një sëmundje 7 vjeçare.

Njoftimin për vdekjen e Fjolla Potokut e ka dhënë bashkëshorti i saj.

Njoftimi i plotë:

Miq dhe dashamire, ju njoftoj se pas nje semundje thuajse 7 vjecare me e dashura jone Fjolla bashkshortja ime na la dhe ia dorezoj shpirtin Krijuesit, lusim Zotin qe ta ket meshiru shpirtin e Fjolles dhe lutemi qe ajo te gradohet me shkallet me te larta te shperblimeve te botes tjeter, per ceremonin e varrimit do iu njoftojm me kohe pasi qe Fjolla nderroj jete ne SHBA!

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights