E dhimbshme: Vdes në moshë të re djali i dëshmorit nga Drenasi

Ka vdekur në moshë mjaft të re, pas një sëmundje të rëndë, Valon Thaçi.

I ndjeri ishte djalë dëshmori, për vdekjen e të cilit ka njoftuar motra e tij, shkruan Jepi zë.

Njoftimi:

Të nderuar,

Ju njoftojmë se pas një sëmundje të rëndë, në moshën 35 vjet, ndërroi jetë më i dashuri ynë, vllau, Valon Thaqi, duke u bashkuar me babin përgjithmonë.

Varrimi do të bëhet sot, në ora 15:30, tek varrezat te rudinat në Poterrk, Llapushnik.

Të allahu jemi dhe te ai do të kthehemi.

Familja Thaqi!

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights