E dhimbshme: Vdes në moshë të hershme gazetari i njohur, Arton Turkaj

Ka ndërruar jetë Arton Turkaj, personazh i njohur i rrjeteve sociale si dhe botës së gazetarisë.

Turkaj, siç raportohet nga kolegë gazetarë, ka ndërruar jetë nga infarkti.

I njëjti ishte i njohur në rrjete sociale për statuset e tij me humor e ironi.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights