E dhimbshme: Vdes luftëtari i UÇK’së nga Skenderaj, Hajzer Gruda

Ka vdekur Hajzer Gruda, ish luftëtari i UÇK-së.

Lajmin për vdekjen e Hajzerit, e ka dhënë Perparim Gruda përmes rrjetit social “facebook”.

Postimi i plotë:

Me dhimbje të thellë mora lajmin për ndarjen nga jeta të kusheririt tonë të dashur, Hajzer Gruda. Hajzeri ishte luftëtar i UÇK-së nga dita e parë dhe do të kujtohet gjithmonë për guximin dhe kontributin e tij të jashtëzakonshëm për atdheun.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights