E dhimbshme: Ky është personi që ndërroi jetë në aksidentin e rëndë në Vushtrri

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë rreth orëve të vona, ku si pasojë ka mbetur i vdekur një person dhe 3 të tjerë janë të lënduar rëndë.

Viktima është Mentor Merovci nga Vushtrria.

I ndjeri ishte praktikues i madh i fesë islame, po ashtu humanistë i njohur.

Aksidenti ka ndodhur në hyrje të Vushtrrisë dhe janë përfshirë 3 vetura, ku dy prej tyre kanë pësuar më shumë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights