Dyshohet për vrasje në tentativë, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për ta gjetur të dyshuarin

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për ta gjetur të dyshuarin për vrasjen në tentativë në Nashec të Prizrenit, Besnik (Beqir) Ukaj.

Kështu bëri të ditur vetë institucioni përmes një komunikate të para pak çasteve, përcjell Paparaci.

“Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren-Sektori i Hetimeve Rajonale DRP Prizren, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personave të kërkuar me autorizim të Prokurorisë Themelore Prizren, me qëllim identifikimit dhe lokalizimin të tyre lëshon: Kërkesë për bashkëpunim me qytetarët”, thuhet ndër tjerash në komunikatë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights