Djali sulmon fizikisht babain e tij, lirohet në procedurë të rregullt

Në Zveçan të Mitrovicës është arrestuar një burrë i cili dyshohet se ka sulmuar fizikisht babain e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Njoftimi i policisë:

DHUNË NË FAMILJE

Zveçan 06.01.2024-00:05. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, ka sulmuar fizikisht babain e tij viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights