Del një video e Gjinovcit ku shihet duke ecur drejt veriut, por shikoni çfarë bën pak sekonda më vonë

Në një video që është publikuar në rrjete sociale, analisti Rron Gjinovci, i shoqëruar nga dy burra të tjerë, shihet duke ecur matanë urës së Mitrovicës, drejt veriut, por më pas duke u kthyer prapa pas disa sekondave.

Videoja është publikuar nga faqja lokale “Shprehu 02”. Mësa duket, ngjarja është zhvilluar para disa muajve, në kohën e vjeshtës ose dimrit, sepse Gjinovci shihet i veshur me një pallto të gjatë deri te gjunjë.

Ai dhe dy të tjerë nisen sheshit të Mitrovicës Veriore, por kthehen pas disa sekondave dhe nisin që të ecin drejt jugperëndimit.

Nuk dihet se cili ka qenë destinacioni përfundimtar i treshes që shihet në video.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights