17.7 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Dalin pamjet dramatike nga momenti i plaçkitjes së argjendarisë “Diakos”, në Suharekë

Një grabitje e armatosur si në filma ka ndodhur pasditen e sotme në argjendarinë “Diakos” në Suharekë, ku dyshohet se ka pasur shkëmbim zjarri mes Policisë dhe hajnave, raporton Gazeta Sinjali.

Për pasojë, një zyrtar policor ka mbetur i plagosur.

Policia ka konfimruar se polici e ka marrë tretmanin mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ndryshe, tashmë janë publikuar pamjet dramatike nga momenti i plaçkitjes së argjendarisë “Diakos”, në Suharekë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights