13.4 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Burri e rrah gruan e bënë për spital, në shtëpi i gjendet një sasi e konsiderueshme armatimi

Një burrë është arrestuar nga polica nën dyshimet se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, gjatë kontrollit në shtëpinë e tij i janë gjetur dhe sekuestruar tri armë dhe tre karikatorë me 14 fishekë.

Ai është dërguar në mbajtje, derisa viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

“Prishtinë 24.05.2024 – NN. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se kishte sulmuar bashkëshorten e tij. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor. Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit janë gjetur dhe sekuestruar tri armë, 3 karikatorë me 14 fishekë. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights