Aksident i rëndë trafiku tek zona Industriale në Suharekë, Policia në vendin e ngjarjes

Gjatë mëngjesit te sotëm ka ndodhur një aksident mjaft i rënd trafiku, ku dy vetura u përfshinë në zonën Industriale në Suharekë, raporton Sinjali.

Në pamjet shihet se dy vetura janë aksidentuar dhe se kanë bllokuar rrugën përkohësisht.

Në fotografi shihet edhe një patrullë e Policisë së Kosovës që po merret me rastin.Për të lënduar ende nuk raportohet, ndërkaq Sinjali do t’iu mbajë të informuar për çdo risi nga ky rast.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights