Profesori e kalli atmosferën në mbrëmjen e maturës

Mbrëmja e maturës është festa që bëhet me mbarimin e shkollës së mesme.

Kjo festë bënë bashkë nxënës e profesorë që së bashku kanë kaluar katër vite studimi.

Këtë vit në një nga shkollat tona vendore, vëmendje morri edhe vallëzimi i një profesori me nxënësit e tij,shkruan Kosovarja.

Videoja po qarkullon në rrjete sociale, ku po komentohet në forma të ndryshme.

Si e cilësoni një vallëzim të tillë mes profesorit dhe nxënësve?

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights