Nxehet Hoxhë Enes Limani – Ja çfarë ‘selami’ iu qon Tim Shkupit e Zekerija Idrizit

Këtë të diel, në emisionin Kojshia Show të ftuar ishin, hoxha Enes Limani, Adem Shala dhe përmes një lidhje nga skype, Kristi Marcinaj, ish i krishterë i cili u konvertua në fenë Islame.

Hoxha Enes Limani, në këtë emision iu bëri një reagim të ashpër Tim Shkupit e Zekerija Idrizit, për qëndrimet e këtyre të fundit rreth fesë islame.

Për më shumë, shikoni videon e më poshtme nga minuta 50:00.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights