Befason 95-vjeçari: Babloku koka bukurosh, i meriton me i pasë edhe 2 gra – Ja si reagon Adem shala

Në rubrikën “Porosia e Bablokut”, këtë javë ishin mysafirët vërtetë interesantë.

Mysafirë ishin 95-vjeçari Mujë Hebibi nga fshati Lubishtë, dhe tashmë i njohuri, Adem Shala nga Remniku.

Bisedën e plotë të tyre me moderatorin Sadri Imeri e gjeni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights