Zhvillime dramatike dhe dhunë në Big Brother – reagon moderatori

Një ngjarje e paprecedentë u shënua edhe sot, para pak çastesh në shtëpinë më të famshme në vend “Big Brother VIP Kosova”.

E gjithë skena ka ndodhur mes Ganiut e Shqipes, ku kjo e fundit pas një diskutimi e ka goditur me shishe në shpinë.

Këtë skenë shikuesit e këtij formati e kanë quajtur “dhunë, me ç’rast kanë nxitur prezantuesit e këtij formati, Alaudin Hamiti të dal me një reagim.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights