Zbulohet: Diola Dosti në lidhje dashurie me biznesmenin i njohur nga Kosova?

Një romancë e re duket se ka lindur mes të famshmëve shqiptarë.

Fjala është për nutricionisten Diola Dosti që pas ndarjes, me shumë gjasë, dashurinë e ka rigjetur prapë në Kosovë.

Burime për Prive.al kanë rrëfyer se dyshja janë shfaqur të pandarë nga njëri-tjetri në kryeqytet kohëve të fundit.

Diola dhe Erolldi frekuentojnë të njëjtat vende dhe shihen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit, thonë burime tona.

E vulën fjalëve që po qarkullojnë ia kanë vënë vetë ata.

Diola dhe Erolldi, sigurisht jo rastësisht, kanë postuar nga e njëjta villë ku po kalojnë fundjavën krah njëri-tjetrit.

‘Jeto, dashuro, shijo’, ka qenë mbishkrimi në fotografinë e Erolldit, duke treguar se është mëse i përmbushur aktualisht.

?

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights