Ja si e komentoi Roberti të dashurën pasi ajo pozoi me bikini

Ana Shkreli postoi një fotografi me bikine duke marrë gjithë vëmendjen e rrjetit.

Nuk mungoi komenti i Robertit, të dashurit të saj.

Ai i dërgoi në zemër të kuqe.

Siç duket Roberti nuk është aspak xheloz me të dashurën e tij, dhe krenohet për linjat që ajo ka, shkruan “Kosovarja”.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights