29.1 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Serena Sula bënë sikur i bie të fikët. Shaq Rrota e “puth” live që t’i jep frymë artificiale – Ja çfarë ndodh!

Këtë të diel mysafirë në emisionin Kojshia Shoë ishin, Serena Sula, e njohur ndryshe edhe si mbretëresha e tëerkut nga Shqipëria, si dhe humoristi i njohur kosovar, Shaq Rrota.

Për më shumë, shikoni emisionin në videon ë më poshtme:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights