Rama poston video nga koncerti i Noizyt, Stresi i reagon ashpër: O droga e paster

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes rrjetit social Instagram, ka reaguar për koncertin e Noizyt, ku përmes një videoje ka nxjerr disa momente nga ajo mbrëmje.

Si duket, Rama jashtë kësaj videoje ka lënë reperin, Stresi, i cili ishte një nga artistët që përformoi aty.

Ky i fundit ka qenë i ashpër me kryeministrin duke i komentuar ‘’Me ke bo nder qe sme ke nxjerr o droga e paster’’.

Reperi ne daljet e tij televizive gjithmone ka shprehur simpatinë për Sali Berishën dhe antipatinë për Ramën. /IndeksOnline/

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights