Publikohet bashkëpunimi i treshes Luiz-Ermal-Gimi

Luiz Ejlli, Ermal Fejzullahu dhe DJ Gimi kanë publikuar këngën e parë të përbashkët.

Projekti quhet “Mos Luj” dhe është publikuar me videoklip, shkruan Indeksonline.

Videoklipi është veror e përplot ngjyra, teksa kënga është tejet ritmike.

Kënga është prodhuar nga Nurteel dhe Çelik Lipa, me melodi të Nurteel dhe tekst të Ghulos.

Për më shumë, ndiqni këngën më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights