Luiz Ejlli publikon këngën e re dhe zbulon gjininë e foshnjës

Në këngën e fundit të publikuar nga Luiz Ejlli, titulluar “Frymë”, konfirmohet shtatzënia e partneres së tij. Kënga është e dedikuar për foshnjën që do të vijë në jetë së shpejti.

Madje në videoklipin e këngës zbulohet edhe gjinia e foshnjës, e cila do të jetë vajzë.

Kënga është publikuar para pak minutash dhe ka marrë mijëra pëlqime.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights