Kënga e Butrint Imerit që ende pa dalë u bë virale në TikTok, publikohet nesër në 18:00

Këngëtari i famshëm, Butrint Imeri, ka njoftuar se nesër në 18:00, do të publikohet kënga e tij më e re “Psikopat”, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin e ka dhënë këngëtari në rrjetet e tij sociale, derisa projekti ende pa dalë tashmë dy ditë është bërë viral në TikTok.

Shumë fansa të Butrintit kanë kërkuar që projekti të lansohet sa më shpejt dhe duket se këngëtari s’i ka lënë ata të presin gjatë për këngën “Psikopat”.

Nuk ka pritje, “PSIKOPAT” premierë nesër (15.05.2024), ora 18:00 👀“, ka shkruar Imeri.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights