Blero e Afrona lëshojnë ‘bombën’, veprimi i tyre bën lëmsh rrjetin përsëri

Këngëtari Blero ka postuar një video paralajmëruese mbi performancën që do ta ketë në “Alba Festival”.

Blero skenën do ta pushtojë nga ora 16:00, por veç njoftimit, në sy bie edhe seksioni i komenteve.

Thënë më saktë, një koment nga ish e dashura e tij e dikurshme, bukuroshja Afrona Dika.

Afrona i ka uruar Bleros fat dhe i ka thënë që ta djegë skenën, e nuk mungoi as një replikë goxha flirtuese nga Blero.

“Nëse nuk vjen ti nesër, s’e knoj kangën tande”, u përgjigj Blero.

Mos vallë dyshja i kanë përmirësuar raportet pas dramave të fundit që patën?

S’i dihet, presim dhe shohim!

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights