Santiana shfaqet joshëse nga plazhi

Ish konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku po e shijon pafund këtë verë.

Pushime mbas pushimeve, Santi kësaj radhe ka vizituar Jalën e Shqipërisë, prej nga ku nuk kanë munguar edhe pozat e nxehta.

E në një postim të fundit në Instagram, ajo është shfaqur plot stil me një palë çizme të gjata ngjyrë të bardhë, xhinse të shkurtra, shami në kokë dhe këmishë të bardhë, që i lënte hapësire të mjaftueshme ekspozimit të dekoltesë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights