Seriali më i ri vendor “Zyre për punësim”, vjen çdo të enjte nga ora 20:00 në ATV

“Zyre për punësim” është seriali më i ri vendor, i cili vjen për shikuesit e ATV-së çdo të enjte, duke filluar nga ora 20:00.

Me producentë Genc Berisha dhe Rifat Smani, ky serial do të jetë një prej komedive të situatave që do të sjellë të qeshura të pafundme dhe origjinalitet.

Kasta e aktorëve te “Zyra për punësim” përbëhet nga Lulzim Bucolli, Rifat Smanim, Genc Berisha, Diellza Balaj, e shumë të tjerë.

Seriali do të sjell një perspektivë të freskët dhe humoristike për aktualitet vendore, duke ofruar një shpërqendrim të bukur nga rutina e përditshme.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights