Zhduken dy vajza, njëra në Vushtrri tjetra në Prizren

Dy vajza janë zhdukur, njëra në Vushtrri e tjetra në Prizren.Një grua në Vushtrri ka raportuar të premten në polici se vajza e saj e mitur, nuk është kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Kurse në Prizren, një burrë ka raportuar të premten në polici se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Për të dyja rastet policia tha se janë duke u hetuar.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights