Vetura humb kontrollin, godet shiritin anësor dhe përfundon jashtë rrugës

Dyshohet se një veturë ka humbur kontrollin duke goditur shiritin anësor dhe e njejta ka përfunduar jashtë rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë afër fshatit Mazgit para një ore, shkruan Jepi zë.

Nuk dihet ende nëse nga aksidenti ka të lënduar.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights