Vdes në moshë të re zantaliu dhe përpunuesi i drurit nga Obiliqi, la pas gruan dhe fëmijët

Ka vdekur në moshë mjaft të re Armend Krasniqi nga Obiliqi.

I ndjeri ishte i një punëtor i madh dhe zanatli i njohur në përpunimin e drurit, shkruan Jepi zë.

Armendi ishte bërë i njohur në krijimin e mobilejve për shtëpi dhe buznese të ndryshme ndërsa lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët përmes një postimi në rrjete sociale.

Postimi plotë:
Armendi ishte bërë i njohur në krijimin e mobilejve për shtëpi dhe buznese të ndryshme ndërsa lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët përmes një postimi në rrjete sociale.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights