Vdekje e dyshimtë në Deçan, gjendet pa shenja jete një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Baballoq të Deçanit, ku në një shtëpi është gjetur pa shenja jete një person. Vdekja e tij është cilësuar si e dyshimtë dhe tashmë njësitë policore ndodhen në vendin e ngjarjes, raporton Gazet Sinjali.

Kështu kanë bërë me dije sinjalizuesit e Sinjalit dhe sipas informacioneve të para bëhet fjalë për një shtetas të Malit të Zi.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, teksa njësitë përkatëse të Policisë, po kryejnë ekzaminimet e nevojshme.

Me urdhër të Prokurorit të Shtetit, trupi i pajetë pritet të dërgohet në IML për obduksion.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights