Vajza që u lëndua nga rrëzimi i kulmit të Komunës së Prishtinës është motra e deputetes së VV-së

Gjatë ditës së sotme, një ngjarje ka ndodhur në Prishtinë, ku si pasojë e erërave është shembur kulmi i objektit të Komunës së Prishtinës, dhe si parojë është lënduar një vajzë e cila është duke u trajtuar në QKUK.

Vajza e cila ka pësuar lëndime është Elza Ujkani, 23 vjeçare, e cila është motra e deputetes të Lëvizjes Vetëvendosje, Fjolla Ujkani.

Doktoresha e cila është marrë me rastin e Elzës, ka deklaruar se gjendja e saj është stabile, ndërsa ka pësuar lëndime në kokë, qafë dhe unazat tarakale.

Lidhur me rastin, Prokuroria Themelore në Prishtinë ka nisur hetimet.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights