“Unë jam hoxhë. Ju kërkoj falje krejt hoxhallarëve e myslimanëve që janë ndierë të fyer nga unë”

Imami Zekerija Idrizi, në një lidhje të drejtpërdrejt përmes Skype në emisionin Kojshia Show, rrëfeu arsyen se çka e shtyri të pendohet dhe t’i kthehet sërish fesë islame.

Ai, në këtë bisedë tha se iu kërkon falje të gjithë hoxhallarëve dhe besimtarëve të fesë islame që janë ndierë të fyer nga deklaratat e tij.

Në videon më poshtë, mund e gjeni rrëfimin e plotë të Zekerija Idrizi:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights