Tragjike: Kosovari vdes në vendin e tij të punës në Paris

Një burrë nga Kosova ka vdekur në vendin e tij të punës në Paris.

Bëhet fjalë për Shkëlzen Kamajn, nga fshati Strellc i Komunës së Deçanit.

Lajmin e ka bërë të ditur ish-deputeti Shkumbin Demaliaj përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook.

“Tragjikisht ka humbur jetën në Paris të Francës. Miku i familjes sonë që e deshtëm dhe na ka dashur si vëllëzër Shkelzen Kamaj nga Strellci i Ultë I Deçanit.!!Xen qofsh i xhehnetit vëlla.!! Ngushëllime familjes Kamaj, miqëve dhe gjithë atyre që e kanë njohur Xenin.!! Do të na mungosh të gjithëve”, shkruan ai.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights