26.7 C
Pristina
E shtunë, 22 Qershor, 2024

“Ti, veç mshele” – deputetja e PDK-së i drejtohet dikujt nga Vetëvendosja në Kuvend

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Floretë Zejnullahu, ka pohuar sot që këshilltarja Dejona Mihali e kontrollon sferën publike politike në Kosovë.

“Dejona Mihali, e cila nuk është as ministre, as deputete, madje nuk mban asnjë pozitë drejtuese në Republikën e Kosovës – absurditet që ndodh vetëm në Kosovën që e udhëheq Albin Kurti”.

Pasi shtroi disa pyetje në lidhje me Mihalin dhe e përfundoi fjalën e saj, ajo iu drejtua dikujt nga Lëvizja Vetëvendosje që ta qepë gojën.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights