Të shtëna me armë në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës raportoi se të dielen në mesnatë janë dëgjuar disa të shtëna armësh në Fushë Kosovë.

Nga i dyshuari janë sekuestruar; një pistoletë, dy karikator dhe 14 gëzhoja.

Raporti i plotë:

Fushë Kosovë 02.06.2024 – 00:07. Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar pasi që, dyshohet se ka shtënë me armë zjarri. Nga i dyshuari janë sekuestruar; një pistoletë, dy karikator dhe 14 gëzhoja. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregull.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights