13.4 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Sot, temperaturat deri në 23 gradë

Ditën e sotme parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu në lokalitete.

Era do fryjë nga veriu dhe lindja me shpejtësi prej 10-32 km/h, njofton Meteo Kosova.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 23°C.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights