30.6 C
Pristina
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Shkenda Dubova bie pre e kamerës së fshehur – Moderatori ia ndalë rrymën – ja çfarë i bënë

Këtë të diel të diel në emisionin Kojshia Shoë, mysafir ishin Shkenda Dubova dhe Shemsi Krasniqi, i njohur si Shemi i grupit të Ilirëve.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights