Rrëfimi rrënqethës i gruas që ishte pjesë e UÇK-së: Tani nuk po mund ta sigurojmë kafshatën e gojës, po jetoj me burrin dhe kunatën e kam me të meta psikike

Protagoniste i rubrikës “Porositë e Lokës”, këtë javë ishte një familje nga fshati Zaskok, Komuna e Ferizajit.

Zonja e shtëpisë Syzana Dema, e cila ishte pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, në një bisedë me moderatorin emisionit Kojshia Show, Sadri Imeri, bëri një rrëfim rrënqethës gjendjen e rëndë ekonomike në të cilën gjendet familja e saj.

Rrëfimin e saj të plotë e gjeni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights