Publikohet llogaria bankare ku mund ta ndihmoni financiarisht familjen e Lulzim Fejzullahut

Është hapur fondi për ta ndihmuar familjen e 18-vjeçarit nga Podujeva, Lulzim Fejzullahut, i cili para rreth dy javësh u rrah dhe u godit për vdekje me veturë nga dy persona.
Avokati i rastit, Tomë Gashi ka publikuar të dhënat e xhirollogarisë, ku të interesuarit mund të ndihmojnë.

“Parate qe mbledhen destinohen vetem per vellain dhe motren e Lulit, te cilet, per arsye shendetesore, nuk mund te punojne”, ka shkruar Gashi, transmeton lajmi.net.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights