Policia me alarme në ‘Dardani’, aty po xhirohet një film

Qytetarët e lagjes ‘Dardania’ në Prishtinë sonte janë shqetësuar rreth pranisë së madhe të policisë, autoambulancës dhe mjekëve ligjor në një parking të veturave.

Aty është parë edhe një trup i mbuluar, mirëpo gjithçka është me skenar e regji pasi aty po kryhen disa xhirime.

“Nuk ka rast. Aty po kryhen disa xhirime”, ka thënë për IndeksOnline, Flora Ahmeti, zyrtare për informim në Policinë Rajonale të Prishtinës./IndeksOnline/

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights