17.7 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Parashikimi i motit për sot

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasditës mund të ketë ndonjë reshje të izoluar në veriperëndim të vendit, respektivisht në regjionin e Istogut.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-30 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 30°C.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights