Nuk e kaluan rrugën te vijat e bardha, gjobiten dy këmbësore në Prishtinë

Policia ka gjobitur dy këmbësore sot në Prishtinë.

Ato në vend që të kalojnë rrugën te vijat e bardha, e kaluan në hapësirën ku nuk ka zebra.

RTV 21 ka publikuar pamjet e momentit kur ato e kalojnë rrugën dhe që gjobiten nga policia.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights